Youtube upload via youtube API (2.0.1) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Reset
kk: Ысыру

en: Upload
kk: Жүктеу

en: Created
kk: Құрылған

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Authored on
kk: Уақыты
