Youtube upload via youtube API (2.0.1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: File
lt: Failas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Upload
lt: Įkelti

en: Created
lt: Sukurta

en: Custom
lt: Savitas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Duration
lt: Laikas

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Changed
lt: Pakeista
