Youtube upload via youtube API (2.0.1) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Upload
pa: ਅੱਪਲੋਡ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ
