Youtube upload via youtube API (2.0.1) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: File
te: ఫైల్

en: Upload
te: ఎక్కించు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Filter
te: వడపోయి

en: Duration
te: నిడివి
