Youtube upload via youtube API (2.0.1) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: File
th: ไฟล์

en: Upload
th: อัพโหลด

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Duration
th: เวลาสอบ

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Changed
th: เปลี่ยน
