Youtube upload via youtube API (2.0.1) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Delete
vi: Xóa

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Tags
vi: Thẻ

en: File
vi: Tập tin

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Upload
vi: Tải lên

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Filter
vi: Lọc

en: Thumbnail
vi: Ảnh thu nhỏ

en: Duration
vi: Thời lượng

en: Revoke
vi: Hủy bỏ

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: Changed
vi: Đã thay đổi
