Youtube upload via youtube API (2.0.0) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Custom
am: ብጁ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ
