Youtube upload via youtube API (2.0.1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Title
da: Titel

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: File
da: Fil

en: Reset
da: Gendan

en: Created
da: Oprettet

en: Client ID
da: Klient ID

en: Custom
da: Tilpasset

en: Duration
da: Varighed

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Changed
da: Ændret
