Youtube upload via youtube API (2.0.1) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Title
de: Titel

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: Delete
de: Löschen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Description
de: Beschreibung

en: File
de: Datei

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Upload
de: Hochladen

en: Created
de: Erstellt

en: Client ID
de: Client-ID

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Thumbnail
de: Miniaturbild

en: Duration
de: Dauer

en: Revoke
de: Widerrufen

en: Authored on
de: Geschrieben am

en: Changed
de: Geändert
