Youtube upload via youtube API (2.0.1) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Tags
eo: Etikedoj

en: File
eo: Dosiero

en: Reset
eo: Restarigu

en: Upload
eo: Alŝutu

en: Created
eo: Kreita

en: Custom
eo: Propra

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Authored on
eo: Verkita je
