Youtube upload via youtube API (2.0.1) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Tags
et: Sildid

en: File
et: Manus

en: Reset
et: Tühista

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Created
et: Loodud

en: Custom
et: Kohandatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Duration
et: Kestus

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Changed
et: Muudetud
