Youtube upload via youtube API (2.0.1) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Tags
eu: Etiketak

en: File
eu: Fitxategi

en: Reset
eu: Garbitu

en: Upload
eu: Igo

en: Created
eu: Sortua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Duration
eu: Iraupena

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Changed
eu: Aldatuta
