Youtube upload via youtube API (2.0.1) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Tags
fi: Tagit

en: File
fi: Tiedosto

en: Reset
fi: Palauta

en: Upload
fi: Siirrä

en: Created
fi: Luotu

en: Custom
fi: Oma

en: Filter
fi: Suodatus

en: Thumbnail
fi: Pienoiskuva

en: Duration
fi: Kesto

en: Authored on
fi: Luotu

en: Changed
fi: Muuttunut
