Youtube upload via youtube API (2.0.0) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Delete
hi: मिटायें

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Tags
hi: उपनाम

en: File
hi: फ़ाइल

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Upload
hi: अपलोड

en: Created
hi: निर्मित

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Duration
hi: अवधि

en: Authored on
hi: कब लिखा गया

en: Changed
hi: बदल गया
