Youtube upload via youtube API (2.0.1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Tags
hr: Oznake

en: File
hr: Datoteka

en: Reset
hr: Poništi

en: Upload
hr: Otpremi

en: Created
hr: Stvoreno

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Duration
hr: Trajanje

en: Authored on
hr: Izrađeno
