Youtube upload via youtube API (2.0.1) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Title
is: Titill

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Tags
is: Efnisorð

en: File
is: Skrá

en: Reset
is: Endursetja

en: Upload
is: Hlaða upp

en: Created
is: Stofnað

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Filter
is: Sía

en: Thumbnail
is: Smámynd
