Youtube upload via youtube API (2.0.1) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Tags
oc: Etiquetas

en: File
oc: Fichièr

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Custom
oc: Personalizat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Duration
oc: Durada

en: Revoke
oc: Revocar

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Changed
oc: Modificat
