Youtube upload via youtube API (2.0.1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Tags
ps: بچوي

en: File
ps: دوتنه

en: Upload
ps: پورته کول

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Filter
ps: چاڼ
