Youtube upload via youtube API (2.0.1) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Title
pt: Título

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Delete
pt: Eliminar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Description
pt: Descrição

en: Tags
pt: Etiquetas

en: File
pt: Ficheiro

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Upload
pt: Carregar ficheiro

en: Created
pt: Criado

en: Custom
pt: Personalizado

en: Filter
pt: Filtro

en: Thumbnail
pt: Miniatura

en: Duration
pt: Duração

en: Authored on
pt: Criado em

en: Changed
pt: Alterado
