Youtube upload via youtube API (2.0.1) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Tags
ro: Etichete

en: File
ro: Fișier

en: Reset
ro: Resetează

en: Upload
ro: Încarcă

en: Created
ro: Creat

en: Custom
ro: Personalizat

en: Filter
ro: Filtru

en: Thumbnail
ro: Miniatură

en: Duration
ro: Durată

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Changed
ro: Schimbat

en: Client Secret
ro: Secretul clientului
