Youtube upload via youtube API (2.0.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Tags
sk: Značky

en: File
sk: Súbor

en: Upload
sk: Nahrať

en: Created
sk: Vytvorené

en: Custom
sk: Vlastná

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Duration
sk: Trvanie

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Changed
sk: Zmenené
