Youtube upload via youtube API (2.0.1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Tags
sl: Oznake

en: File
sl: Datoteka

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne
