Youtube upload via youtube API (2.0.1) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Tags
sv: Etiketter

en: File
sv: Fil

en: Reset
sv: Återställ

en: Upload
sv: Ladda upp

en: Created
sv: Skapad

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Custom
sv: Anpassad

en: Filter
sv: Filtrera

en: Thumbnail
sv: Miniatyr

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Authored on
sv: Författad

en: Changed
sv: Ändrad
