Youtube upload via youtube API (2.0.1) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Tags
tr: Etiketler

en: File
tr: Dosya

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Upload
tr: Yükle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Custom
tr: Özel

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Thumbnail
tr: Küçük görsel

en: Duration
tr: Süre

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Changed
tr: Değişti
