Youtube upload via youtube API (2.0.1) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Tags
uk: Теґи

en: File
uk: Файл

en: Reset
uk: Скинути

en: Upload
uk: Викласти

en: Created
uk: Створено

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Custom
uk: Власний

en: Filter
uk: Фільтр

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: Duration
uk: Тривалість

en: Revoke
uk: Відкликати

en: Authored on
uk: Створено

en: Changed
uk: Змінено

en: Client Secret
uk: Пароль клієнта

en: Comma separated list
uk: Список через кому
