Youtube upload via youtube API (2.0.0) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Tags
ur: ٹیگز

en: File
ur: فائل

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Filter
ur: فلٹر
