yunke captcha (8.x-2.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: weight
be: вага

en: Delete
be: Выдаліць

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: error
be: памылка

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Add
be: Дадаць

en: Refresh
be: Перазагрузіць
