yunke captcha (8.x-2.1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: weight
hy: քաշ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: error
hy: սխալ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Refresh
hy: Թարմացում
