yunke captcha (8.x-2.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: weight
te: భారం

en: Delete
te: తొలగించు

en: Enable
te: చేతనించు

en: error
te: సమస్య

en: Edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Add
te: చేర్చు
