yunke captcha (8.x-2.1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: weight
th: น้ำหนัก

en: Delete
th: ลบ

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: error
th: ผิดพลาด

en: Edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Add
th: เพิ่ม

en: Form ID
th: รหัสแบบฟอร์ม

en: Refresh
th: รีเฟรช
