yunke captcha (8.x-2.4) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: weight
da: vægt

en: Delete
da: Slet

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: error
da: fejl

en: Edit
da: Redigér

en: Save
da: Gem

en: Add
da: Tilføj

en: Form ID
da: Formular ID

en: Refresh
da: Opdatér

en: at least one
da: mindst ét

en: number
da: tal
