yunke captcha (8.x-2.4) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: weight
fr: poids

en: Delete
fr: Supprimer

en: Enable
fr: Activer

en: Disable
fr: Désactiver

en: error
fr: erreur

en: Edit
fr: Modifier

en: Save
fr: Enregistrer

en: Add
fr: Ajouter

en: Form ID
fr: Identifiant (ID) du formulaire

en: Refresh
fr: Rafraîchir

en: case insensitive
fr: Insensible à la casse

en: case sensitive
fr: sensible à la casse

en: letter
fr: lettre

en: number
fr: nombre

en: image type
fr: type d'image
