yunke captcha (8.x-2.4) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: error
sr: грешка

en: Edit
sr: Измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Form ID
sr: ID форме
