yunke captcha (8.x-2.4) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: weight
ta: எடை

en: Delete
ta: அழி

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Disable
ta: செயலிழக்க வைக்க

en: error
ta: பிழை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Save
ta: சேமி

en: Add
ta: சேர்

en: Refresh
ta: புதுப்பி
