yunke captcha (8.x-2.4) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: weight
tr: ağırlık

en: Delete
tr: Sil

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: error
tr: hata

en: Edit
tr: Düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: Add
tr: Ekle

en: Refresh
tr: Yenile

en: number
tr: numara
