yunke captcha (8.x-2.4) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: weight
uk: вага

en: Delete
uk: Видалити

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: error
uk: помилка

en: Edit
uk: Редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Add
uk: Додати

en: Form ID
uk: ID форми

en: Refresh
uk: Оновити

en: at least one
uk: принаймні одній

en: case insensitive
uk: не чутливий до регістру

en: case sensitive
uk: чутливість до регістру

en: number
uk: цифра
