yunke captcha (8.x-2.4) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: error
az: səhv

en: Edit
az: Dəyiş

en: Save
az: Saxla

en: Add
az: Əlavə et

en: Form ID
az: Forma İD-si

en: Refresh
az: Yenilə
