yunke captcha (8.x-2.4) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: weight
bg: Тегло

en: Delete
bg: Изтриване

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: error
bg: грешка

en: Edit
bg: Редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Add
bg: Добави

en: Refresh
bg: Обновяване
