yunke captcha (8.x-2.4) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: error
bn: ত্রুটি

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Add
bn: যুক্ত কর
