yunke captcha (8.x-2.4) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: weight
fi: paino

en: Delete
fi: Poista

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: error
fi: virhe

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Add
fi: Lisää

en: Refresh
fi: Päivitä

en: number
fi: numero
