yunke captcha (8.x-2.4) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: weight
lv: svars

en: Delete
lv: Dzēst

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: error
lv: kļūda

en: Edit
lv: Labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Add
lv: Pievienot

en: Form ID
lv: Formas ID

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt
