yunke captcha (8.x-2.4) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: weight
sv: vikt

en: Delete
sv: Radera

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: error
sv: fel

en: Edit
sv: Redigera

en: Captcha
sv: CAPTCHA

en: Save
sv: Spara

en: Add
sv: Lägg till

en: Form ID
sv: ID för formulär

en: Refresh
sv: Uppdatera

en: case insensitive
sv: bokstavsberoende

en: case sensitive
sv: bokstavsberoende

en: letter
sv: bokstav
