Yunke Help (2.3.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Reset
be: Скінуць

en: - None -
be: - Нічога -

en: Drupal core update status
be: Стан абнаўлення ядра Drupal

en: Ascending
be: Узыходны

en: Descending
be: Зыходны

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Sort direction
be: Напрамак сартавання

en: Update form
be: Абнавіць анкету
