Yunke Help (2.3.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Reset
bg: Рестартирай

en: - None -
bg: - Не -

en: Drupal core update status
bg: Състояние на обновяване на ядрото

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ
