Yunke Help (2.3.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Reset
el: Επαναφορά

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Drupal core update status
el: Αναφορά κατάστασης του πυρήνα του Drupal

en: Ascending
el: Αύξουσα

en: Descending
el: Φθίνουσα

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Sort direction
el: Κατεύθυνση ταξινόμησης

en: label
el: ετικέτα

en: Update form
el: Φόρμα ενημέρωσης
