Yunke Help (2.3.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Reset
eo: Restarigu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Drupal
eo: Drupalo

en: Drupal core update status
eo: Ĝisdatiga stato de la Drupala kerno

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Sort direction
eo: Direkto de ordigo
