Yunke Help (2.3.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Reset
hr: Poništi

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Drupal core update status
hr: Status Drupal jezgre

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Descending
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po
