Yunke Help (2.3.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Reset
is: Endursetja

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Drupal core update status
is: Uppfærslustaða Drupal kjarna

en: Ascending
is: Hækkandi

en: Descending
is: Lækkandi

en: Sort by
is: Raða eftir
