Yunke Help (2.3.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Reset
lt: Išvalyti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Drupal core update status
lt: Drupal branduolio atnaujinimo būklė

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Sort direction
lt: Rikiavimo kryptis
