Yunke Help (2.3.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Drupal core update status
oc: Estat de mesa a jorn del còr de Drupal

en: Ascending
oc: Ascendent

en: Descending
oc: Descendent

en: Sort by
oc: Triar per
